Hakkımızda

ARNAVUTKÖY  SRC Eğitim Kurumu T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından resmi olarak yetkilendirilerek  Mesleki Yeterlilik Eğitimleri vermek üzere kurulmuştur.

Kaliteli eğitim anlayışını ilke edinen  kurumumuz , deneyimli  ve uzman kadrosu ile SRC, ODY, ÜDY  yetki belgeleri için gerekli mesleki yeterlilik eğitimlerini uygulamaktadır. Sınavlarda %100 başarıyı hedeflemekteyiz. En önemlisi  lider ve gelişmekte olan bir çok firmaya ,yöneticilerine , şoför personellerine ve siz şoförlere  ulaştırma faaliyetlerindeki sağlıklı işleyiş kurallarının tam olarak öğretilmesi  ve kazandırılmasını sağlamaktadır.

Çağdaş alt yapımızla ve alanında en iyisi olan profesyonel kadromuzla  hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliği arttırabilmek adına sürekli kendimizi geliştirdik.Avrupa Birliği uyum yasaları çerçevesinde düzenlenen yasal mevzuatlar  takip edilerek  doğru ve ,güncel bilgilere hakim olan  kurumumuz güvenilirlik kazanmış ,herkesin tercih ettiği bir kurum olmuştur.

Sektörün Öncü kurumu olmak. Bu başarılarımızı devam ettirebilmek için hizmet kalitesini düşürmeden ,güleryüz ile doğrulardan ödün vermemeyi ilke edindik.Sizinde bize katılıp ‘ Bilinçli sürücü ‘ olmanız en büyük ödülümüz olacaktır.

MİSYON

Karayolu taşımalarının ülke ekonomisinin gerektirdiği şekilde düzenlenmesine katkıda bulunmak.Taşımada düzeni ve güvenliğin, taşımacı, acente ve taşıma işleri komisyoncuları ile nakliyat ambarı ve kargo işletmeciliğinin ve benzeri hizmetlerin şartlarının bilinmesini sağlamak. Taşıma işlerinde istihdam edilenlerin niteliklerini, haklarını ve sorumlulukları ile , karayolu taşımalarının, diğer taşıma sistemleri ile birlikte birbirlerini tamamlayıcı olarak hizmet vermesini sağlamak. Mevcut imkânların daha yararlı bir şekilde kullanılmasının bilinmesini mümkün kılmaktır.

VİZYON

Kaliteli eğitim anlayışını ilke edinerek  nitelik yönünden değişime uyum gücü kazandırılmış bireyler yetiştirerek işletmelerin ve Türkiye ‘nin rekabet günü yükseltmek.Etik çalışma prensibi ile Türkiye nin öncü kurumu olmaktır.